| DFR1227-ENT - DFROBOT - LATTEPANDA IOTA X86 SINGLE BOARD | |
| Çekirdek İşlemcisi | Intel N150 |
| Hız | 3.6GHz |
| Çerdek Sayısı | 4 |
| Güç (Watt) | - |
| Soğutma Tipi | Heat Sink |
| Boyut / Ölçü | 3.465" x 2.756" (88.00mm x 70.00mm) |
| Form Faktörü | SBC |
| Genişletme | GPIO, M.2, PCIe, UART, USB |
| Yükleme Kapasitesi | 16GB/128GB |
| Depolama Arayüzü | eMMC, M.2 |
| Video Çıkışları | eDP, HDMI |
| Ethernet | GbE, RJ45 |
| USB | USB 2.0 (1), USB 3.2 Gen 2 Type-A (3), USB Type-C (1) |
| Sigital I/O hatları | 16 |
| Analog Giriş Çıkış | 3:00 |
| Güvenlik Zamanlayıcı | No |
| Paket İçeriği | Power Supply |
| Çalışma Sıcaklığı | - |