| LTC3854EMSE#TRPBF - ANALOG DEVICES INC. - IC REG CTRLR BUCK 12MSOP | |
| Çıkış Tipi | Transistor Driver |
| Fonksiyon | Step-Down |
| Çıkış Konfigürasyonu | Positive |
| Topoloji | Buck |
| Çıktı Sayısı | 1 |
| Çıkış Fazları | 1 |
| Gerilim - Besleme (Vcc/Vdd) | 4.5V ~ 38V |
| Frekans - Anahtarlama | 400kHz |
| Görev Döngüsü ( Maksimum ) | 98% |
| Senkron Doğrultucu | Yes |
| Zaman Senkronizasyonu | No |
| Seri Arabirim | - |
| Kontrol Özellikleri | Enable, Soft Start |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Paket / Kılıf | 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Tedarikçi Paketleme | 12-MSOP-EP |