| TMCS1133C9AQDVGR - TEXAS INSTRUMENTS - 1300V REINFORCED ISOLATION, 80AR | |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Paket / Kılıf | 10-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Polarizasyon | Bidirectional |
| Hassasiyet | 66mV/A |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Çıkış | Analog Voltage |
| Frekans | DC ~ 1MHz |
| Doğruluk | - |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 125°C |
| Gerilim - Besleme | 3V ~ 5.5V |
| Yanıt Süresi | 120ns |
| Sensör Tipi | Hall Effect |
| Doğrusallık | ±0.1% |
| Ölçüm için | AC/DC |
| Akım - Besleme (Maks) | - |
| Akım - Algılama | -3.4A ~ 69.2A |
| Tedarikçi Paketleme | 10-SOIC |
| Derece | - |
| Kanal Sayısı | 1 |
| Kalifikasyon | - |