| FG-R02-4A - KEMET - FLUX GATE TYPE RESIDUAL CURRENT | |
| Paketleme | Box |
| Paket / Kılıf | Module, Single Pass Through |
| Polarizasyon | Bidirectional |
| Hassasiyet | 40V/A |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Çıkış | Ratiometric, Voltage |
| Frekans | 55Hz |
| Doğruluk | - |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 105°C |
| Gerilim - Besleme | 4.75V ~ 5.25V |
| Yanıt Süresi | 250ms (AC), 1s (DC) |
| Sensör Tipi | Flux Gate, Open Loop |
| Doğrusallık | - |
| Ölçüm için | AC/DC |
| Akım - Besleme (Maks) | 13mA (Typ) |
| Akım - Algılama | 50mA |
| Kanal Sayısı | 1 |