| LT1229CN8#PBF - ANALOG DEVICES INC. - IC OPAMP CFA 2 CIRCUIT 8DIP | |
| Paketleme | Tube |
| Amplifikatör Tipi | Current Feedback |
| Devre Sayısı | 2 |
| Çıkış Tipi | - |
| Çevirme Hızı | 700V/µs |
| Kazanç Bant Genişliği Ürün | 100MHz |
| -3db Bandwidth | 100MHz |
| Akım - Giriş Eğilimi | 10µA |
| Gerilim - Giriş Ofseti | 3mV |
| Akım - Besleme | 6mA (x2 Channels) |
| Akım - Çıkış / Kanal | 125mA |
| Gerilim - Besleme, Tek/Çift (±) | 4V ~ 30V, ±2V ~ 15V |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ~ 70°C |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Paket / Kılıf | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Tedarikçi Paketleme | 8-PDIP |