| AD8009ARZ - ANALOG DEVICES INC. - IC OPAMP CFA 1 CIRCUIT 8SOIC | |
| Paketleme | Tube |
| Amplifikatör Tipi | Current Feedback |
| Devre Sayısı | 1 |
| Çıkış Tipi | - |
| Çevirme Hızı | 5500V/µs |
| -3db Bandwidth | 1GHz |
| Akım - Giriş Eğilimi | 50µA |
| Gerilim - Giriş Ofseti | 2mV |
| Akım - Besleme | 16mA |
| Akım - Çıkış / Kanal | 175mA |
| Gerilim - Besleme, Tek/Çift (±) | 5V ~ 12V, ±2.5V ~ 6V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Paket / Kılıf | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Tedarikçi Paketleme | 8-SOIC |