| CUB5R000 - RED LION CONTROLS - COUNTER LCD 8 CHAR 9-28V PNL MT | |
| Tip | Batch, Tachometer, Totalizer |
| İşletim Modu | Up, Down, Command, Individual, Quadrature |
| Sayım Oranı | 50Hz, 20kHz |
| Zaman Formatı | - |
| Satır Başına Karakter Sayısı | 8 |
| Ekran Tipi | LCD - Black Characters |
| Ekran Karakterleri - Yükseklik | 0.460" (11.70mm) |
| Giriş Tipi | No Voltage, Voltage |
| Çıkış Tipi | - |
| Gerilim - Besleme | 9 ~ 28VDC |
| Sıfırla | Front Panel, Programmable |
| Panel Kesim Boyutları | Rectangular - 68.00mm x 33.00mm |
| Montaj Tipi | Panel Mount |
| Bağlantı Şekli | Screw Terminal |
| IP Koruma Sınıfı | IP66 - Dust Tight, Water Resistant |