| ABM13W-32.0000MHZ-7-B2X-T5 - ABRACON LLC - CRYSTAL 32.0000MHZ 7PF SMD | |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Paket / Kılıf | 4-SMD, No Lead |
| Yük Kapasitesi | 7pF |
| Boyut / Ölçü | 0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm) |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Tip | MHz Crystal |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ~ 70°C |
| Frekans Kararlılığı | ±20ppm |
| Frekans Toleransı | ±20ppm |
| İşletim Modu | Fundamental |
| Değerleri | - |
| Yükseklik - Oturma Alanı (Maks) | 0.013" (0.33mm) |
| (ESR) Eş Değer Seri Direnci | 100 Ohms |
| Frekans | 32 MHz |