| AB38T-32.768KHZ - ABRACON LLC - CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF TH | |
| Paketleme | Bulk |
| Paket / Kılıf | Cylindrical Can, Radial |
| Yük kapasitesi | 12.5pF |
| Boyut / Ölçü | 0.126" Dia x 0.330" L (3.20mm x 8.30mm) |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Tip | kHz Crystal (Tuning Fork) |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ~ 60°C |
| Frekans Kararlılığı | - |
| frekans Toleransı | ±20ppm |
| İşletim Modu | Fundamental |
| Değerleri | - |
| Yükseklik - Oturma Alanı (Maks) | 0.327" (8.30mm) |
| (ESR) Eş Değer Seri Direnci | 30 kOhms |
| Frekans | 32.768 kHz |