| CP140-6245 - SAME SKY (FORMERLY CUI DEVICES) - PELTIER, 62 X 62 X 4.5 MM, 14 A, | |
| Tip | TEC (Thermoelectric Cooler) |
| Boyut / Ölçü | Square - 62.00mm L x 62.00mm W |
| Qmax @ Th | 139.5W @ 27°C |
| Delta Tmax @ Th | 70°C @ 27°C |
| Yükseklik | 4.90mm |
| Adım Sayısı | 1 |
| Akım - Maksimum | 14 A |
| Gerilim - Maks. | 16.2 V |
| Direnç | 880 mOhms |
| Çalışma Sıcaklığı | - |
| Özellikler | Lead Wires, Sealed |