| LT1371HVCR#PBF - ANALOG DEVICES INC. - IC REG MULT CONFIG ADJ 3A 7DDPAK | |
| Paketleme | Tube |
| Paket / Kılıf | TO-263-8, D2PAK (7 Leads + Tab), TO-263CA |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Çıktı Sayısı | 1 |
| Fonksiyon | Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Akım - Çıkış | 3A (Switch) |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Çıkış Konfigürasyonu | Positive or Negative |
| Frekans - Anahtarlama | 500kHz |
| Gerilim - Giriş (Maks) | 30V |
| Topoloji | Buck, Boost, Cuk, Flyback, Forward Converter, SEPIC |
| Tedarikçi Paketleme | DDPAK-7 |
| Senkron Doğrultucu | No |
| Gerilim - Çıkış (Maks) | 42V (Switch) |
| Gerilim - Giriş (Minimum) | 2.7V |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit) | 1.245V |