| 709150001050006 - KYOCERA AVX - CONTACT SPRING LOADED SMD GOLD | |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Özellikler | Pick and Place |
| Kontak Kaplama | Gold |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Kontak Tipi | Sleeve & Plunger (Pogo Pins) |
| Kontak Kaplama Kalınlığı | - |
| Kontak Materyali | Brass |
| Eş Parça Döngüleri | 10000 |
| Maksimum Çalışma Yüksekliği | 0.236" (6.00mm) |
| Önerilen Çalışma Yüksekliği | 0.197" (5.00mm) |
| Minimum Çalışma Yüksekliği | - |
| Alt Taban Yerleşim Ölçüsü | Circular - 0.079" (2.00mm) |
| Piston Boyutu | 0.035" (0.90mm) Dia |
| İşletim Gücü - Başlangıç | - |
| Çalışma Gücü - Ara Basınç | - |