| P70-5000045R - HARWIN INC. - CONTACT SPRING LOADED SMD GOLD | |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Kontak Tipi | Sleeve & Plunger (Pogo Pins) |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Maksimum Çalışma Yüksekliği | 0.079" (2.00mm) |
| Önerilen Çalışma Yüksekliği | 0.075" (1.90mm) |
| Minimum Çalışma Yüksekliği | 0.073" (1.85mm) |
| Alt Taban Yerleşim Ölçüsü | Circular - 0.067" (1.70mm) |
| İşletim Gücü - Başlangıç | - |
| Çalışma Gücü - Ara Basınç | 69.34gf |
| Piston Boyutu | 0.024" (0.60mm) Dia |
| Özellikler | - |
| Eş Parça Döngüleri | 10000 |
| Kontak Materyali | Brass |
| Kontak Kaplama | Gold |
| Kontak Kaplama Kalınlığı | 16.0µin (0.41µm) |