| CMS-3047-18L300 - SAME SKY (FORMERLY CUI DEVICES) - 30MM ROUND, 1W, 8, 600HZ | |
| Teknoloji | Magnetic |
| Tip | General Purpose |
| Frekans Aralığı | 480 Hz ~ 6 kHz |
| Parazitlik Öz Direnci | 600Hz |
| Empedans | 8 Ohms |
| Verimlilik - dBA | 97.00 |
| Verimlilik - Test | 1W/100mm |
| Verimlilik - Tip | Sound Pressure Level (SPL) |
| Güç - Anma | 1 W |
| Güç - Maks. | 1.2 W |
| Port Konumu | Top |
| Şekil | Round |
| Malzeme - Koni | Polyethylene Terephthalate (PET) |
| Malzeme - Mıknatıs | Nd-Fe-B |
| IP Koruma Sınıfı | - |
| Değerleri | - |
| Bağlantı Ucu | Wire Leads |
| Boyut / Ölçü | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Yükseklik - Oturma Alanı (Maks) | 0.185" (4.70mm) |