| LTC6081IDD#TRPBF - ANALOG DEVICES INC. - IC CMOS 2 CIRCUIT 10DFN | |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Paket / Kılıf | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Çıkış Tipi | Rail-to-Rail |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Yükselteç / Amplifikatör Tipi | CMOS |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| Akım - Besleme | 330µA (x2 Channels) |
| Çevirme Hızı | 1V/µs |
| Kazanç Bant Genişliği Ürün | 3.5 MHz |
| Akım - Giriş Eğilimi | 0.2 pA |
| Gerilim - Giriş Ofseti | 90 µV |
| Tedarikçi Paketleme | 10-DFN (3x3) |
| Devre Sayısı | 2 |
| Akım - Çıkış / Kanal | 24 mA |
| Gerilim - Besleme Açıklığı (Min) | 2.7 V |
| Gerilim - Besleme Açıklığı (Maks) | 5.5 V |