| C315C222K1R5TA - KEMET - SERAMİK KAPASİTÖR / KONDANSATÖR 2200PF 100V X7R RADYAL | |
| Paketleme | Bulk |
| Hata Payı / Tolerans | ±10% |
| Bacak Stili | Düz |
| Özellikler | - |
| Gerilim - Anma Değeri | 100V |
| Paket / Kılıf | Dairesel |
| Sıcaklık Katsayısı | X7R |
| Ölçü / Boyut | 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) |
| Montaj Tipi | Delik Montaj |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 125°C |
| Uygulama Alanı | Genel Amaç |
| Bacak Aralığı | 0.100" (2.54mm) |
| Derecelendirme | - |
| Yükseklik | 0.183" (4.66mm) |
| Kalınlık (Maks) | - |
| Hata Oranı | - |
| Kapasite | 2200 pF |