| C1206X472KDRACAUTO - KEMET - SERAMİK KAPASİTÖR / KONDANSATÖR 1206 4.7NF 1000V X7R 10% | |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Hata Payı / Tolerans | ±10% |
| Bacak Stili | - |
| Özellikler | Soft Termination, High Voltage |
| Gerilim - Anma Değeri | 1000V (1kV) |
| Paket / Kılıf | 1206 (3216 Metrik) |
| Sıcaklık Katsayısı | X7R |
| Ölçü / Boyut | 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) |
| Montaj Tipi | Yüzey Montaj, MLCC |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 125°C |
| Uygulama Alanı | Otomotiv, Boardflex Sensitive |
| Bacak Aralığı | - |
| Derecelendirme | AEC-Q200 |
| Yükseklik | - |
| Kalınlık (Maks) | 0.047" (1.20mm) |
| Hata Oranı | - |
| Kapasite | 4700 pF |