| C0603C104K4NACAUTO - KEMET - AUTO-150C-(CXXXXC-AUTO), SERAMİK KAPASİTÖR / KONDANSATÖR | |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Hata Payı / Tolerans | ±10% |
| Bacak Stili | - |
| Özellikler | High Temperature |
| Gerilim - Anma Değeri | 16V |
| Paket / Kılıf | 0603 (1608 Metrik) |
| Sıcaklık Katsayısı | X8L |
| Ölçü / Boyut | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Montaj Tipi | Yüzey Montaj, MLCC |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 150°C |
| Uygulama Alanı | Otomotiv |
| Bacak Aralığı | - |
| Derecelendirme | AEC-Q200 |
| Yükseklik | - |
| Kalınlık (Maks) | 0.034" (0.87mm) |
| Hata Oranı | - |
| Kapasite | 0.1 µF |