| CD4028BM96 - TEXAS INSTRUMENTS - IC DECODER 1 X 4:10 16-SOIC | |
| Tip | Decoder |
| Devre | 1 x 4:10 |
| Bağımsız Devreler | 1 |
| Akım - Çıkış (Yüksek, Düşük) | 6.8mA, 6.8mA |
| Gerilim Besleme Kaynağı | Single Supply |
| Gerilim - Besleme | 3V ~ 18V |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 125°C |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Paket / Kılıf | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Tedarikçi Paketleme | 16-SOIC |