| BW16 WITH IPEX BASE - AI-THINKER - RF TXRX MOD BLUETOOTH I-PEX SMD | |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Paket / Kılıf | 16-SMD Module |
| Hassasiyet | -92dBm |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Frekans | 2.4GHz, 5GHz |
| Bellek Boyutu | - |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ~ 70°C |
| Gerilim - Besleme | 3V ~ 3.6V |
| Güç - Çıkış | 16dBm |
| Veri Hızı | 54Mbps |
| Protokol | 802.11a/b/g/n, Bluetooth v5.0 |
| Akım - Teslim Alma | - |
| Akım - İletim | - |
| Anten Tipi | Antenna Not Included, I-PEX |
| Kullanılan Entegre (IC) | - |
| Modülasyon | 64-QAM, BPSK, CCK |
| RF Ailesi/Standart | Bluetooth, WiFi |
| Seri Arabirim | ADC, GPIO, I2C, PWM, SPI, UART |
| Digi-Key Programlanabilir | Not Verified |