| BV302D06023 - ZETTLER MAGNETICS - 2.3VA PWR XFMR 50/60HZ | |
| Gerilim - Birincil | 230V |
| Gerilim - İkincil (Tam Yük) | 6V |
| Akım - Çıkış ( Maksimum) | 383mA |
| Birincil Bobinler | Single |
| İkincil Bobinler | Dual |
| Merkez Tapa | No |
| Güç - Maks. | 2.3VA |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Bağlantı Şekli | PC Pin |
| Boyut / Ölçü | 32.80mm L x 27.80mm W |
| Yükseklik - Oturma Alanı (Maks) | 29.80mm |
| Gerilim - İzolasyon | 4200Vrms |
| Ağırlık | - |