| AT-3046-TT-R - PUI AUDIO, INC. - BUZZER PIEZO 10V 30MM TH | |
| Paketleme | Tray |
| Boyut / Ölçü | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Frekans | 4.6kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ~ 60°C |
| Ses Basınç Seviyesi (SPL) | 95dB @ 10V, 10cm |
| Süre | - |
| Akım - Besleme | 5mA |
| Giriş Tipi | Peak-Peak Signal |
| İşletim Modu | - |
| Gerilim Aralığı | 1 ~ 30V |
| Teknoloji | Piezo |
| Bağlantı Ucu | PC Pins |
| Uygunluk Onayı | - |
| IP Koruma Sınıfı | - |
| Değerleri | - |
| Port Konumu | Top |
| Sürücü Devresi | Transducer, Externally Driven |
| Yükseklik - Oturma Alanı (Maks) | 0.295" (7.50mm) |
| Gerilim - Anma | 10 V |