| AI-1223-TWT-3V-2-R - PUI AUDIO, INC. - BUZZER MAGNETIC 3V 12MM TH | |
| Paketleme | Tray |
| Boyut / Ebat | 0.472" Dia (12.00mm) |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Frekans | 2.3kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ~ 70°C |
| Ses Basınç Seviyesi (SPL) | 82dB @ 3V, 10cm |
| Süre | - |
| Akım - Besleme | 30mA |
| Giriş Tipi | DC |
| İşletim Modu | Single Tone |
| Gerilim Aralığı | 2 ~ 4V |
| Teknoloji | Electromechanical/Magnetic |
| Bağlantı Ucu | PC Pins |
| Kurum Onayları | - |
| Derecelendirme | Washable |
| Port Konumu | Top |
| Sürücü Devresi | Indicator, Internally Driven |
| Yükseklik - Yerleşik (Maks) | 0.303" (7.70mm) |
| Gerilim - Anma | 3 V |