| TS20P05G - TAIWAN SEMICONDUCTOR CORPORATION - BRIDGE RECT 1P 600V 20A TS-6P | |
| Diyot Tipi | Single Phase |
| Teknoloji | Standard |
| Maksimum Ters Tepe Gerilimi | 600 V |
| Ortalam Doğrultma Akımı (Io) | 20 A |
| Maksimum İleri Geçiş Gerilimi (Vf) (Max) @ If | 1.1 V @ 20 A |
| Ters Kaçak Akımı @ Vr | 10 µA @ 600 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Paket / Kılıf | 4-SIP, TS-6P |
| Tedarikçi Paketleme | TS-6P |