| DF04S2 - ONSEMI - BRIDGE RECT 1PH 400KV 2A 4SDIP | |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Diyot Tipi | Single Phase |
| Teknoloji | Standard |
| Maksimum Ters Tepe Gerilimi | 400V |
| Ortalam Doğrultma Akımı (Io) | 2A |
| Maksimum İleri Geçiş Gerilimi (Vf) (Max) @ If | 1.1V @ 2A |
| Ters Kaçak Akımı @ Vr | 3µA @ 400V |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Paket / Kılıf | 4-SMD, Gull Wing |
| Tedarikçi Paketleme | 4-SDIP |