| MDB6S - ONSEMI - BRIDGE RECT 1P 600V 1A 4MICRODIP | |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Paket / Kılıf | 4-SMD, Gull Wing |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Diyot Tipi | Single Phase |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Teknoloji | Standard |
| Tedarikçi Paketleme | 4-MicroDIP/SMD |
| Maksimum Ters Tepe Gerilimi | 600 V |
| Ortalam Doğrultma Akımı (Io) | 1 A |
| Maksimum İleri Geçiş Gerilimi (Vf) (Max) @ If | 1.1 V @ 1 A |
| Ters Kaçak Akımı @ Vr | 10 µA @ 600 V |