| BLUENRG-M2SA - STMICROELECTRONICS - RF TXRX MOD BLUETOOTH CHIP SMD | |
| Digi-Key Programlanabilir | Not Verified |
| RF Ailesi/Standart | Bluetooth |
| Protokol | Bluetooth v5.0 |
| Modülasyon | - |
| Frekans | 2.4GHz ~ 2.4835GHz |
| Veri Hızı | - |
| Güç - Çıkış | 5dBm |
| Hassasiyet | -85dBm |
| Seri Arabirim | ADC, GPIO, I2C, SPI, UART |
| Anten Tipi | Integrated, Chip |
| Kullanılan Entegre (IC) | BlueNRG-2 |
| Bellek Boyutu | 256kB Flash, 24kB RAM |
| Gerilim - Besleme | 1.7V ~ 3.6V |
| Akım - Teslim Alma | 7.55mA |
| Akım - İletim | 7.01mA ~ 14.78mA |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Paket / Kılıf | 23-SMD Module |