| BLP9LA25SZ - AMPLEON USA INC. - RF MOSFET LDMOS SOT1482-1 | |
| Teknoloji | LDMOS |
| Frekans | 1MHz ~ 941MHz |
| Kazanç | 18.4dB |
| Akım Değeri (Amper) | - |
| Gürültü Seviyesi | - |
| Güç - Çıkış | 25W |
| Gerilim - Anma | 13.6 V |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Paket / Kılıf | SOT-1482-1 |
| Tedarikçi Paketleme | SOT-1482-1 |