| BGT24LTR11N16E6327XTSA1 - INFINEON TECHNOLOGIES - IC RF TXRX 16TSNP | |
| Digi-Key Programlanabilir | Not Verified |
| Tip | TxRx Only |
| RF Ailesi/Standart | - |
| Protokol | - |
| Modülasyon | - |
| Frekans | 24GHz ~ 24.25GHz |
| Veri Hızı (Maks) | - |
| Güç - Çıkış | 6dBm |
| Hassasiyet | - |
| Bellek Boyutu | - |
| Seri Arabirim | - |
| Gerilim - Besleme | 3.3V |
| Akım - Teslim Alma | 45mA |
| Akım - İletim | 45mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Paket / Kılıf | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Tedarikçi Paketleme | PG-TSNP-16-9 |