| BD00EA5WFP-E2 - ROHM SEMICONDUCTOR - IC REG LIN POS ADJ 500MA TO252-5 | |
| Çıkış Konfigürasyonu | Positive |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Düzenleyici Sayısı | 1 |
| Gerilim - Giriş (Maks) | 42V |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit) | 1.2V |
| Gerilim - Çıkış (Maks) | 16V |
| Gerilim Düşümü (Maks) | 0.83V @ 500mA |
| Akım - Çıkış | 500mA |
| Akım - Besleme (Maks) | 46 µA |
| PSRR | 70dB (120Hz) |
| Kontrol Özellikleri | Enable |
| Koruma Özellikleri | Over Current, Over Temperature |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Paket / Kılıf | TO-252-5, DPAK (4 Leads + Tab) |
| Tedarikçi Paketleme | TO-252-5 |