| BCP55 - ONSEMI - TRANS NPN 60V 1.5A SOT223-4 | |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Transistör Tipi | NPN |
| Maksimum Kollektör Akımı | 1.5A |
| Maksimum Kollektör Emiter Geçiş Gerilimi | 60V |
| Maksimum Saturasyon Gerilimi - Maks @ Ib, Ic | 500mV @ 50mA, 500mA |
| Maksimum Kollektör Kesim Akımı | 100nA (ICBO) |
| DC Akım Kazancı (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 40 @ 150mA, 2V |
| Güç - Maks. | 1.5W |
| Frekans Geçişi | - |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Paket / Kılıf | TO-261-4, TO-261AA |
| Tedarikçi Paketleme | SOT-223-4 |