| BAT54TW - SHENZHEN SLKORMICRO SEMICON CO., LTD. - 30V 1V@100MA 5NS 200MA SOT-363 | |
| Diyot Konfigürasyonu | 3 Independent |
| Teknoloji | Schottky |
| Maksimum Ters DC Gerilimi(Vr) | 30 V |
| Diyot Başına Doğrultulmuş Akım Oranı (Io) (per Diode) | 200mA |
| Maksimum İleri Geçiş Gerilimi (Vf) (Max) @ If | 1 V @ 100 mA |
| Hız | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Tersine Dönme Süresi (trr) | 5 ns |
| Ters Kaçak Akımı @ Vr | 2 µA @ 25 V |
| Çalışma sıcaklığı - Bağlantı | -65°C ~ 125°C |
| Derece | - |
| Kalifikasyon | - |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Paket / Kılıf | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Tedarikçi Paketleme | SOT-363 |