| BAS70-05-E3-08 - VISHAY GENERAL SEMICONDUCTOR - DIODES DIVISION - DIODE ARR SCHOTT 70V 200MA SOT23 | |
| Diyot Konfigürasyonu | 1 Pair Common Cathode |
| Teknoloji | Schottky |
| Maksimum Ters DC Gerilimi(Vr) | 70 V |
| Diyot Başına Doğrultulmuş Akım Oranı (Io) (per Diode) | 200mA (DC) |
| Maksimum İleri Geçiş Gerilimi (Vf) (Max) @ If | 410 mV @ 1 mA |
| Hız | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Tersine Dönme Süresi (trr) | 5 ns |
| Ters Kaçak Akımı @ Vr | 100 nA @ 50 V |
| Çalışma sıcaklığı - Bağlantı | 125°C (Max) |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Paket / Kılıf | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Tedarikçi Paketleme | SOT-23-3 |