ATTINY85-20PU
AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (4K x 16) FLASH 8-PDIP
Resimler temsilidir Ürün özellikleri için lütfen ürün açıklamalarını kontrol ediniz
AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (4K x 16) FLASH 8-PDIP - 1
ÜRETİCİ KODU : ATTINY85-20PU KOPYALA
ÜRETİCİ : Microchip Technology KOPYALA
TEDARİKÇİ KODU : ATTINY85-20PU-ND KOPYALA
TEDARİKÇİ : Digi-KEY Electronics
TEDARİK SÜRESİ : 7 - 10 İş Günü
PAKETLEME TİPİ : Tube
STOK DURUMU : 7518 Adet (Yurt Dışı Stok!)
Stoklara Giriş Tarihi: 7 - 10
108,60 TL
25
100
Yüksek Adetli Alımlarınız İçin Lütfen Teklif İsteyiniz.
ATTINY85-20PU - MICROCHIP TECHNOLOGY - IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8DIP
PaketlemeTube
Paket / Kılıf8-DIP (0.300", 7.62mm)
Montaj TipiThrough Hole
Speed20MHz
Program Bellek Boyutu8KB (4K x 16)
RAM Size512 x 8
Çalışma Sıcaklığı-40°C ~ 85°C (TA)
Oscillator TypeInternal
Program Hafıza TürüFLASH
EEPROM Size512 x 8
Core ProcessorAVR
Data ConvertersA/D 4x10b
Core Size8-Bit
Gerilim - Besleme (Vcc/Vdd)2.7V ~ 5.5V