ATMEGA16U2-MUR
AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-VQFN (5x5)
Resimler temsilidir Ürün özellikleri için lütfen ürün açıklamalarını kontrol ediniz
AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-VQFN (5x5) - 1
ÜRETİCİ KODU : ATMEGA16U2-MUR KOPYALA
ÜRETİCİ : Microchip Technology KOPYALA
TEDARİKÇİ KODU : ATMEGA16U2-MURCT-ND KOPYALA
TEDARİKÇİ : Digi-KEY Electronics
TEDARİK SÜRESİ : 7 - 10 İş Günü
PAKETLEME TİPİ : Cut Tape (CT)
STOK DURUMU : 3483 Adet (Yurt Dışı Stok!)
Stoklara Giriş Tarihi: 7 - 10
218,50 TL
25
Yüksek Adetli Alımlarınız İçin Lütfen Teklif İsteyiniz.
ATMEGA16U2-MUR - MICROCHIP TECHNOLOGY - IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32VQFN
PaketlemeCut Tape (CT)
Paket / Kılıf32-VFQFN Exposed Pad
Montaj TipiSurface Mount
Speed16MHz
Program Bellek Boyutu16KB (8K x 16)
RAM Size512 x 8
Çalışma Sıcaklığı-40°C ~ 85°C (TA)
Oscillator TypeInternal
Program Hafıza TürüFLASH
EEPROM Size512 x 8
Core ProcessorAVR
Data Converters-
Core Size8-Bit
Gerilim - Besleme (Vcc/Vdd)2.7V ~ 5.5V