| ATS-PCB1074 - ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. - HEATSINK TO-263 COPPER | |
| Tip | Top Mount |
| Paket Soğutma | TO-263 (D²Pak) |
| Bağlama Yöntemi | - |
| Şekil | Rectangular, Fins |
| Uzunluk | 0.500" (12.70mm) |
| Genişlik | 1.031" (26.20mm) |
| Çap | - |
| Fin Yüksekliği | 0.401" (10.20mm) |
| Sıcaklık Artışında Güç Tüketimi | - |
| Termal Direnç @ Basınçlı Hava Akışı | 9.50°C/W @ 200 LFM |
| Termal Direnç @ Naturel | 18.00°C/W |
| Malzeme | Copper |
| Malzeme Kaplama | Tin |