| R7FA6T1AD3CFP#AA0 - RENESAS ELECTRONICS CORPORATION - IC MCU 32BIT 512KB FLSH 100LFQFP | |
| Digi-Key Programlanabilir | Not Verified |
| Çekirdek İşlemcisi | ARM® Cortex®-M4F |
| Çekirdek Boyutu | 32-Bit |
| Hız | 120MHz |
| Bağlantı | CANbus, EBI/EMI, I2C, IrDA, MMC/SD, SCI, SPI, UART/USART |
| Aksesuarlar | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| I/O Sayısı | 67 |
| Bellek Boyutu | 512KB (512K x 8) |
| Program Bellek Tipi | FLASH |
| EEPROM Boyutu | 8K x 8 |
| RAM Boyutu | 64K x 8 |
| Gerilim - Besleme (Vcc/Vdd) | 2.7V ~ 3.6V |
| Veri Dönüştürücüler | A/D 19x12b SAR; D/A 2x12b |
| Osilatör Tipi | Internal |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Tedarikçi Paketleme | 100-LFQFP (14x14) |
| Paket / Kılıf | 100-LQFP |