| AP7215-33YG-13 - DIODES INCORPORATED - IC REG LINEAR 3.3V 600MA SOT89-3 | |
| Çıkış Konfigürasyonu | Positive |
| Çıkış Tipi | Fixed |
| Düzenleyici Sayısı | 1 |
| Gerilim - Giriş (Maks) | 5.5V |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit) | 3.3V |
| Gerilim - Çıkış (Maks) | - |
| Gerilim Düşümü (Maks) | 0.25V @ 100mA |
| Akım - Çıkış | 600mA |
| Çalışma Akımı(Iq) | 80 µA |
| PSRR | 55dB (1kHz) |
| Kontrol Özellikleri | - |
| Koruma Özellikleri | Over Current |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Paket / Kılıf | TO-243AA |
| Tedarikçi Paketleme | SOT-89-3 |