| AMM-2738-3-B - PUI AUDIO, INC. - ANALOG MICROPHONE -38DB 1.6VDC | |
| Tip | MEMS (Silicon) |
| Çıkış Tipi | Analog |
| Yön | Omnidirectional |
| Frekans Aralığı | 100 Hz ~ 20 kHz |
| Hassasiyet | -38dB ±1dB @ 94dB SPL |
| S/N Oranı | 63dB |
| Empedans | 300 Ohms |
| Gerilim - Anma | 2 V |
| Gerilim Aralığı | 1.6 V ~ 3.6 V |
| Akım - Besleme | 110 µA |
| Port Konumu | Top |
| Değerleri | - |
| Bağlantı Ucu | Solder Pads |
| Boyut / Ölçü | 0.108" L x 0.073" W (2.75mm x 1.85mm) |
| Yükseklik ( Maksimum ) | 0.039" (1.00mm) |
| Şekil | Rectangular |