| AM26LS31CN - TEXAS INSTRUMENTS - IC TRANSCEIVER 4/0 16PDIP | |
| Tip | Driver |
| Protokol | RS422, RS485 |
| Sürücü/Alıcı Sayısı | 4/0 |
| Duplex | - |
| Veri Hızı | - |
| Gerilim - Besleme | 4.75V ~ 5.25V |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ~ 70°C |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Paket / Kılıf | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Tedarikçi Paketleme | 16-PDIP |