T521D685M050ATE070
6.8 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 50 V 2917 (7343 Metric) 70mOhm @ 100kHz
Resimler temsilidir Ürün özellikleri için lütfen ürün açıklamalarını kontrol ediniz
6.8 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 50 V 2917 (7343 Metric) 70mOhm @ 100kHz - 1
ÜRETİCİ KODU : T521D685M050ATE070 KOPYALA
ÜRETİCİ : KEMET KOPYALA
TEDARİKÇİ KODU : 399-T521D685M050ATE070CT-ND KOPYALA
TEDARİKÇİ : Digi-KEY Electronics
TEDARİK SÜRESİ : 7 - 10 İş Günü
PAKETLEME TİPİ : Cut Tape (CT)
STOK DURUMU : 379 Adet (Yurt Dışı Stok!)
Stoklara Giriş Tarihi: 7 - 10
174,70 TL
10
50
100
Yüksek Adetli Alımlarınız İçin Lütfen Teklif İsteyiniz.
T521D685M050ATE070 - KEMET - CAP TANT SMD POLYMER
PaketlemeCut Tape (CT)
Tolerans±20%
ÖzelliklerGeneral Purpose
Paket / Kılıf2917 (7343 Metric)
Boyut / Ölçü0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Montaj TipiSurface Mount
TipMolded
Çalışma Sıcaklığı-55°C ~ 125°C
Bacak Aralığı -
Değerleri-
(ESR) Eş Değer Seri Direnci70mOhm @ 100kHz
Sıcaklığı göre Kullanım Ömrü2000 Hrs @ 125°C
Üretici Boyut KoduD
Yükseklik - Oturma Alanı (Maks)0.122" (3.10mm)
Kapasitans6.8 µF
Gerilim - Anma50 V