2R5TPE220M9
220 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5 V 2917 (7343 Metric) 9mOhm @ 100kHz
Resimler temsilidir Ürün özellikleri için lütfen ürün açıklamalarını kontrol ediniz
220 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5 V 2917 (7343 Metric) 9mOhm @ 100kHz - 1
ÜRETİCİ KODU : 2R5TPE220M9 KOPYALA
ÜRETİCİ : Panasonic Electronic Components KOPYALA
TEDARİKÇİ KODU : P16217CT-ND KOPYALA
TEDARİKÇİ : Digi-KEY Electronics
TEDARİK SÜRESİ : 7 - 10 İş Günü
PAKETLEME TİPİ : Cut Tape (CT)
STOK DURUMU : 11835 Adet (Yurt Dışı Stok!)
Stoklara Giriş Tarihi: 7 - 10
125,56 TL
10
50
100
500
1000
Yüksek Adetli Alımlarınız İçin Lütfen Teklif İsteyiniz.
2R5TPE220M9 - PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS - CAP TANT POLY 220UF 2.5V 2917
PaketlemeCut Tape (CT)
Tolerans±20%
ÖzelliklerGeneral Purpose
Paket / Kılıf2917 (7343 Metric)
Boyut / Ölçü0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Montaj TipiSurface Mount
TipMolded
Çalışma Sıcaklığı-55°C ~ 105°C
Bacak Aralığı -
Değerleri-
(ESR) Eş Değer Seri Direnci9mOhm @ 100kHz
Sıcaklığı göre Kullanım Ömrü2000 Hrs @ 105°C
Üretici Boyut KoduD2E
Yükseklik - Oturma Alanı (Maks)0.079" (2.00mm)
Kapasitans220 µF
Gerilim - Anma2.5 V