| MBR2H200SFT1G - ONSEMI - DIODE SCHOTTKY 200V 2A SOD123FL | |
| Teknoloji | Schottky |
| Maksimum Ters DC Gerilimi(Vr) | 200 V |
| Ortalam Doğrultma Akımı (Io) | 2A |
| Maksimum İleri Geçiş Gerilimi (Vf) (Max) @ If | 940 mV @ 2 A |
| Hız | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Ters Kaçak Akımı @ Vr | 200 µA @ 200 V |
| Kapasitans @ Vr, F | - |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Paket / Kılıf | SOD-123F |
| Tedarikçi Paketleme | SOD-123FL |
| Çalışma sıcaklığı - Bağlantı | -55°C ~ 150°C |