| CT8132BH-IS3 - ALLEGRO MICROSYSTEMS - INTEGRATED DIGITAL OMNIPOLAR, TM | |
| Fonksiyon | Latch, Omnipolar Switch |
| Teknoloji | Magnetic, TMR (Tunneling Magnetoresistive) |
| Polarizasyon | North Pole, South Pole |
| Algılama Aralığı | ±3mT Trip, ±2mT Release |
| Test Durumu | -40°C ~ 125°C |
| Gerilim - Besleme | 1.7V ~ 5.5V |
| Akım - Besleme (Maks) | 900nA |
| Akım - Çıkış ( Maksimum) | 20mA |
| Çıkış Tipi | Push-Pull |
| Özellikler | - |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Derece | - |
| Kalifikasyon | - |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Tedarikçi Paketleme | SOT-23-3 |
| Paket / Kılıf | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |