| 4-103328-1 - TE CONNECTIVITY AMP CONNECTORS - CONN HEADER VERT 2POS | |
| Paketleme | Bulk |
| Özellikler | - |
| Konektör Tipi | Header, Breakaway |
| Voltaj Değeri | - |
| Akım Değeri (Amper) | 3A |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Pozisyon Sayısı | 2 |
| Sıra Sayısı | 2 |
| Biçim | Board to Board or Cable |
| Çalışma Sıcaklığı | -65°C ~ 105°C |
| Kontak Tipi | Male Pin |
| Bağlama Tipi | Push-Pull |
| Yüklü Pozisyon Sayısı | All |
| Bağlantı Ucu | Solder |
| IP Koruma Sınıfı | - |
| Materyal Yanıcılık Derecesi | UL94 V-0 |
| Kontak Materyali | Copper Alloy |
| İzolasyon Rengi | Black |
| Aralık - Eş Parça | - |
| Kontak Kaplama - Eş Parça | Tin |
| Kontak Kaplama Kalınlığı - Eş Parça | 100.0µin (2.54µm) |
| Kontak Kaplama - Post | Tin |
| Kontak Şekli | Square |
| Kontak Uzunluğu - Post | 0.120" (3.05mm) |
| İzolasyon Yüksekliği | 0.090" (2.29mm) |
| Çevreleme | Unshrouded |
| Toplam Kontak Uzunluğu | 0.440" (11.18mm) |
| İzolasyon Malzemesi | Thermoplastic |
| Sıra Aralığı - Eş Parça | 0.100" (2.54mm) |
| Kontak Uzunluğu - Eş Parça | 0.230" (5.84mm) |