| 178327-5 - TE CONNECTIVITY AMP CONNECTORS - CONN HEADER VERT 16POS 3.81MM | |
| Paketleme | Bulk |
| Konektör Tipi | Header |
| Kontak Tipi | Tab |
| Aralık - Eş Parça | 0.150" (3.81mm) |
| Pozisyon Sayısı | 16 |
| Sıra Sayısı | 2 |
| Sıra Aralığı - Eş Parça | 0.200" (5.08mm) |
| Yüklü Pozisyon Sayısı | All |
| Biçim | Board to Board or Cable |
| Çevreleme | Shrouded - 4 Wall |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Bağlantı Ucu | Solder |
| Bağlama Tipi | Detent Lock |
| Kontak Uzunluğu - Eş Parça | - |
| Kontak Uzunluğu - Post | 0.150" (3.81mm) |
| Toplam Kontak Uzunluğu | - |
| İzolasyon Yüksekliği | 0.850" (21.59mm) |
| Kontak Şekli | Rectangular |
| Kontak Kaplama - Eş Parça | Tin |
| Kontak Kaplama Kalınlığı - Eş Parça | 78.7µin (2.00µm) |
| Kontak Kaplama - Post | Tin |
| Kontak Materyali | Copper Alloy |
| İzolasyon Malzemesi | Thermoplastic, Polyester, Glass Filled |
| Özellikler | Board Lock |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 105°C |
| IP Koruma Sınıfı | - |
| Materyal Yanıcılık Derecesi | UL94 V-0 |
| İzolasyon Rengi | Black |
| Akım Değeri (Amper) | - |
| Voltaj Değeri | 250V |