| VF7-11H11 - TE CONNECTIVITY POTTER & BRUMFIELD RELAYS - RELAY AUTOMOTIVE SPST 70A 24V | |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | 83.3 mA |
| Bobin Gerilimi | 24VDC |
| Bağlantı Formu | SPST-NO (1 Form A) |
| Kontak Değeri (Akım) | 70 A |
| Anahtarlama Gerilimi | 14VDC - Nom |
| Çalışması Gereken Gerilim | 14.4 VDC |
| Serbest Bırakılması Gereken Gerilim | 2.4 VDC |
| Çalışma Zamanı | 7 ms |
| Serbest Bırakma Zamanı | 2 ms |
| Özellikler | - |
| Montaj Tipi | Socketable |
| Bağlantı Şekli | Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 125°C |