| MBRAF3200T3G - ONSEMI - DIODE SCHOTTKY 200V 3A SMA-FL | |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Paket / Kılıf | DO-221AC, SMA Flat Leads |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Hız | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Teknoloji | Schottky |
| Kapasitans @ Vr, F | - |
| Ortalam Doğrultma Akımı (Io) | 3A |
| Tedarikçi Paketleme | SMA-FL |
| Çalışma sıcaklığı - Bağlantı | -65°C ~ 150°C |
| Maksimum Ters DC Gerilimi(Vr) | 200 V |
| Maksimum İleri Geçiş Gerilimi (Vf) (Max) @ If | 840 mV @ 3 A |
| Ters Kaçak Akımı @ Vr | 1 mA @ 200 V |