| DF11-18DP-2DSA(01) - HIROSE ELECTRIC CO LTD - CONN HEADER VERT 18POS 2MM | |
| Konnektör Tipi | Header |
| Kontak Tipi | Male Pin |
| Aralık - Eş Parça | 0.079" (2.00mm) |
| Pozisyon Sayısı | 18 |
| Sıra Sayısı | 2 |
| Sıra Aralığı - Eş Parça | 0.079" (2.00mm) |
| Yüklenen Pozisyon Sayısı | All |
| Stil | Board to Board or Cable |
| Çevreleme | Shrouded - 4 Wall |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Bağlantı Ucu | Solder |
| Bağlama Tipi | Detent Lock |
| Kontak Uzunluğu - Eş Parça | 0.118" (3.00mm) |
| Kontak Uzunluğu - Post | 0.118" (3.00mm) |
| Toplam Kontak Uzunluğu | 0.299" (7.60mm) |
| İzolasyon Yüksekliği | 0.260" (6.60mm) |
| Kontak Şekli | Square |
| Kontak Kaplama - Eş Parça | Gold |
| Kontak Kaplama Kalınlığı - Eş Parça | 8.00µin (0.203µm) |
| Kontak Kaplama - Post | - |
| Kontak Malzemesi | Brass |
| İzolasyon Malzemesi | Polyamide (PA), Nylon |
| Özellikler | - |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ~ 85°C |
| IP Koruma Sınıfı | - |
| Malzeme Yanıcılık Derecesi | UL94 V-0 |
| İzolasyon Rengi | Black |
| Akım Değeri (Amper) | 2A |
| Gerilim Değeri | 250V |