| DHS20P400A-CL420 - DIWELL ELECTRONICS - CURRENT SENSOR SWITCH 400A | |
| Ölçüm için | AC/DC |
| Sensör Tipi | Current Transducer |
| Akım - Algılama | 400A |
| Kanal Sayısı | 1 |
| Çıkış | Analog Current, 4mA ~ 20mA |
| Hassasiyet | - |
| Frekans | DC, 50Hz ~ 400Hz |
| Doğrusallık | - |
| Doğruluk | ±1% |
| Gerilim - Besleme | 20V ~ 30V |
| Yanıt Süresi | - |
| Akım - Besleme (Maks) | - |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ~ 80°C |
| Derece | - |
| Kalifikasyon | - |
| Polarizasyon | Unidirectional |
| Montaj Tipi | - |
| Paket / Kılıf | - |
| Tedarikçi Paketleme | - |